Sesja zdjęciowa na Instagram z Reżyserem Życia ( Warszawa | Lipiec )

Kilka dni temu razem z Reżyserem Życia oraz moim Jarkiem odwiedziliśmy kilka ciekawych, warszawskich miejscówek, gdzie Daniel zrobił mi super zdjęcia! Bardzo podziwiam twórczość Daniela, dlatego było mi mega miło, że mogłam wziąć udział w sesji!

Stylówka 1 – czarne kolarki (Showroom) czarna bluza (Diverse) pomarańczowe buty (Buffalo London)

Stylówka 2 – czarne kolarki (Showroom), niebieska kurtka (Bershka) pomarańczowe buty (Buffalo London)

Pierwszym naszym przystankiem były uliczki wokół Złotych Tarasów oraz parking z którego niestety szybko musieliśmy uciekać, bo pogoniła nas ochrona , ale zdjęcia mamy! 🙂 

Stylówka 3 – czarny, krótki dres (SSG)  pomarańczowe buty (Buffalo London)

Następnie wyruszyliśmy w stronę Placu Grzybowskiego, a po drodze Daniel pokazał nam w uliczkach super miejską miejscówkę między blokami, a restauracjami gdzie powstały moje ulubione zdjęcia z tej sesji. Tu Daniel zrobił nam również piękne wspólne zdjęcia w których jestem na maksa zakochana! 

Stylówka 4 – czarny, krótki dres (SSG), pomarańczowe buty (Buffalo London)

Kolejnym naszym przystankiem był płot zalepiony plakatami. Po tych ujęciach jestem w mega szoku, że miejsca które codziennie mijamy mogą wyjść tak super na zdjęciach!

Stylówka 5 – złota spódnica (Calvin Klein), zielona bluzka (New Yorker) 

W końcu wylądowaliśmy na Placu Grzybowskim gdzie wpasowaliśmy się w otocznie i powstały tam fotki w bardziej eleganckim stylu

Stylówka 7 – kolorowa bluzka w cekiny (Michael Kors z Tk Maxx), czarne kolarki (Showroom), pomarańczowe buty (Buffalo London) 

Naszym ostatnim przystankiem była ulica Próżna gdzie w blasku słońca po jednej stronie ulicy powstały mega radosne i pełne energii zdjęcia. Natomiast po drugiej stronie ulicy na czerwonej cegle klimat zdjęć był bardziej mroczny i tajemniczy

Stylówka 8 – pomarańczowe body (SSG). spódnica w gwiazdki (Calvin Klein)

Totalnie nie czuje się modelką i kiedy ktoś inny niż Jarek robi mi zdjęcia to trochę mnie to stresuję 🙂 Jednak efekty tej sesji mega mi się podobają i dodatkowo mam też większą świadomość tego co mogę poprawić tworząc kolejne zdjęcia! 

Dajcie znać w komentarzach jak podobają Wam się fotki i która stylówka najbardziej przypadła Wam do gustu! 

Dziękuje Daniel za piękne zdjęcia! 

Natalia-Sisik-Fotki-Instagram-Rezyser-Zycia-Daniel-Rusin-31

 

Powiązane zdjęcia:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on tumblr
Tumblr