Millie Bobby Brown zagra w nowym filmie na Netflix

Netflix ogłosił premierę swojej nowej produkcji „Enola Holmes” w której zagra cała plejada gwiazd! Główną rolę w filmie zagra Millie Bobby Brown. Co więcej w obsadzie znaleźli się również Henry Cavill, Sam Claflin oraz Helena Bonham Carter. 

O czym jest film?

„Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes odkrywa, że jej matka opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka i Mycrofta, którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”. Dziewczyna ma jednak inne plany: ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda. Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości” – możemy przeczytać w oficjalnym opisie filmu od Netflix.

„Enola Holmes” oparta jest na powieściach Nancy Springer o nastoletniej siostrze Sherlocka Holmesa. Za reżyserię odpowiada Harry Bradbeer („Fleabag”, „Obsesja Eve”, „Ramy”), a za scenariusz Jack Thorne („Cudowny chłopak”, „The Eddy”, „Shameless”).

„Enola Holmes” – obsada i premiera filmu

W główną postać wcieli się wspomniana Millie Bobby Brown. Sherlocka Holmesa zagrał Henry Cavill , a jego brata Sam Claflin. W obsadzie pojawili się również: Helena Bonham Carter, Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Frances de la Tour, Louis Partridge oraz Susan Wokoma.

„Enola Holmes” trafi na Netflix juz 23 września.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on tumblr
Tumblr