Charli D’Amelio straciła ponad milion obserwujących na TikTok

Charli D’Amelio straciła ponad 1 milion fanów na TikTok po publikacji kontrowersyjnego filmu na YouTube. 

16-letnia gwiazda TikTok straciła ponad 1 milion obserwujących w ciągu ostatnich kilku godzin po reakcji na film na YouTube, który pojawił się na rodzinnym kanale The D’Amelio Family.

Wszystko zaczęło się od filmu na rodzinnym kanale

Wszystko zaczęło się po tym, jak Charli i jej rodzina (siostra Dixie, mama Heidi i tata Marc) opublikowali film na swoim rodzinnym kanale YouTube. W tym tygodniu rodzina rozpoczęła nową serię „Dinner with D’Amelios”, w której zaprosili „tajemniczego gościa”, którym był James Charles.

Jedzenie zostało przygotowane przez YouTubera i szefa kuchni Aarona Maya, który pracował jako prywatny szef kuchni dla D’Amelios . Film wywołał falę negatywnych reakcji. 

 

Podczas posiłku Dixie podniosła ślimaka palcami, zrobiła zniesmaczoną minę i przerwała Jamesowi Charlesowi. Dixi zapytała James’a: „Co to jest?” 

Dixie spróbowała ślimaka i krztusząc się wybiega na zewnątrz , aby zwymiotować. W międzyczasie Charli jedząc chleb zapytała: „Czy mamy jakieś nuggets’y w kształcie dinozaurów?” (widzowie twierdzą, że to zdanie miało obrazić kucharza). 

W dalszej części filmu, gdy D’Amelios omawiali swoje sukcesy z tego roku, Charli narzekała, że ​​nie zdobędzie 100 milionów obserwujących na TikTok w rocznicę osiągnięcia 1 miliona. Charlie powiedziała do James’a: „Ugh, szkoda, że ​​nie mam więcej czasu. Bo wyobraź sobie, że w rok po osiągnięciu miliona osiągnę 100 milionów”.

James Charles nie był pod wrażeniem, żartując: „Czy te 95 [milionów] to dla ciebie za mało?”

Unfollow dla Charli

Przez następne dwa dni Charli zbliżała się do 100 milionów, aż fani zaczęli odobserwowywać jej konto. Komentarze są w przeważającej mierze negatywne, nazywając siostry „niewdzięcznymi” i „snobistycznymi”.

W czwartek rano liczba zwolenników Charli spadła o ponad pół miliona. Charli nie odpowiedziała, ale Dixie stwierdziła po prostu, że szef kuchni, z którym jej rodzina przyjaźniła się od „kilku miesięcy”, wiedział, że będzie miała złą reakcję na ślimaki. W środę szef kuchni May powiedział Hollywood Fix, że nie żywi urazy do Dixie.

Charli zrobiła Live na Instagramie w czwartek rano, aby odnieść się do sytuacji. Wyjaśniła, że ​​jej zespół, w tym szef kuchni May, są „jak rodzina” i „lubią robić niespodzianki” siostrom, w tym przypadku zmuszając je do jedzenia ślimaków. Wiedzą też, że Dixie jest „wybredna” i dlatego zażartowała sobie z „nuggets’owych dinozaurów” – wyjaśniła.

Mówiąc o „nienormalnych” wiadomościach i groźbach śmierci, które otrzymała, Charli zaczęła płakać. „Ludzie po prostu rażąco lekceważą fakt, że nadal jestem człowiekiem, to nie jest w porządku” – powiedziała, ocierając łzy i dodając: „Możesz mnie nienawidzić za wszystko, co zrobiłam, ale fakt że to wszystko dzieje się z powodu nieporozumienia, po prostu czuję, że to nie jest w porządku. A jeśli jest to społeczność, do której należę i społeczność, w której się znajduję, nie wiem, czy chcę już to robić”.

Liczba obserwujących Charlie nadal spada. Obecnie straciła ponad 1 milion obserwujących. Dodała, że ​​część jej ekscytacji dla 100 milionów obserwujących była spowodowana niespodzianką, którą „ma pomagać” fanom. 

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o całej sytuacji. 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on tumblr
Tumblr