9 stycznia 2018 Muzyka 0

Wbrew pozorom w grudniu królowały nie tylko kolędy i świąteczne piosenki. Kilku artystów wypuściło także swoje nowe kawałki. Zebrałam wszystkie moje ulubione premiery z grudnia, aby móc podzielić się z Wami moim faworytami, ale też bardzo chętnie poznam Wasze propozycje!

Na pierwszym miejscu jest oczywiście moja kochana Adma i jej nowy numer z Jimmim Kissem- Nie musisz! Ahh uwielbiam!

Adma & Jimmy Kiss- Nie musisz

Jedna z moich ulubionych wokalistek, czyli Camila Cabello wypuściła w grudniu super wzruszający teledysk, który jest przekrojem jej kariery od dziecka 😉 Uwielbiam Camile i jej cudną barwę i nie mogę się już doczekać jej pierwszej solowej płyty!

Camila Cabello- Never Be The Same

Nowa płyta Eminema jest absolutnie genialna, a jego goście dopełniają ten album! Po „Walk On Water” z Beyonce wyszedł teledysk do numeru z Ed’em Sheeranem <3

Eminem & Ed Sheeran- River

Kolejna propozycja to super piosenka do super filmu 🙂 Polecam Wam obejrzenie filmu o tym samym tytule co piosenka, czyli „Gotowi na wszystko”. Fantastycznie pokazuje polską rzeczywistość Domów Kultury w małych miastach.

Lanberry & Feel- Gotowi na wszystko

Niestety to już koniec zestawienia, bo mimo tych super premier, grudzień był zdominowany przez „Last Christmas” i „All I Want For Christmas is You” 🙂 Może Wy macie jakieś swoje propozycje ulubieńców grudnia? Piszcie koniecznie w komentarzach!